Kdo jsem a co je mou vizí?

Zajímá Vás, kdo vlastně jsem, co dělám a co je mou vizí?

Jmenuji se Baru Havlová.

Jsem pětadvacetiletá inženýrka ekonomie. Od malička jsem milovník sportu a pohybu obecně. Hrála jsem závodně basketbal, později dlouho lední hokej, který, byť rekreačně, dělám stále. Po té jsem brusle vyměnila za tenisky a hrála také hokejbal. Aktuálně se již osmým rokem věnuji fitness, a točí se kolem něj nejen má práce, ale i život, protože jsem mu absolutně propadla. Letos jsem se navíc vrátila i k hokeji, a to nejen jako hráč, ale i jako pomocný trenér u dětiček. Jsem milovník zábavy a dobrého jídla.

Působím jako redaktor na internetovém portálu kulturistika.com, jsem člen Prom-in týmu. Dále se také věnuji správě a tvorbě obsahu na sociálních sítích. Věnuji se výživě, sportu a celkově nutričnímu, fitness a mentálnímu koučingu a ve všech zmíněných oblastech se vzdělávám a snažím se předávat své znalosti dál. Tento obor je mou vášní a touha předávat informace dál byl hlavní podnět k tomu, abych si založila vlastní web  www.baruhavlova.com.

Jelikož sama vím, jak je těžké najít tu správnou cestu k tomu cítit se dobře a zároveň vím, kolik času a úsilí to stojí, je mým cílem radit lidem nejen jak jíst a cvičit,  ale snažím se zaměřit především na jejich mentální stránku a naučit je, že život nění jen o vzhledu a počítání kalorií, ale že je mnohem důležitější naučit se poslouchat své tělo, mít se rád a hlavně to, že nejdůležitější je vždy jak se cítíte sami, nikoliv to, jak vás vnímá okolí. Nezastávám žádné fanatické styly stravování, neseparuji z jídelníčku žádnou makroživinu,, zkrátka se snažím poslouchat své tělo a učít to ostatní. 

 

Snažím se pomáhat lidem v oblastech, které jsou pro ně neznámé, či složité, snažím se plnit lidem přání, snažím se předávat to nejlepší z toho, co se naučím sama a hlavní náplní mého života je dělat druhé šťastnějšími. 

Jsem na sebe hodně přísná a jen málokdy si odpustím méně než 100% výkon. Je to náročné, ale všechno co dělám, mě nesmírně baví a udělám maximum proto, aby moje práce bavila i vás!

Letos jsem si také splnila další velký sen a vydala svou první knihu - "vytuněnou" kuchařku s úvodem o výživě, sportu, doplňcích, s průvodcem sestavení vlastního jídelníčku, nalezení té správné výživové cesty a hlavně s téměř stovkou zdravých receptů ve čtyřech různých kategoriích. Knížku si můžete koupit zde - odkaz.