Boží fit kokosové koláčky s jahodami


Achjo, chtěla jsem si tenhle recept schovat, ale to vám prostě nemůžu udělat! Tyhle kokosové koláčky.. to je slast! Jak jsem na něco tak dobrého mohla přijít až teď?! Určitě nedělám naposledy - jsou jednoduché, z minima ingrediencí, prakticky bez práce a za pár minut hotové!
INGREDIENCE: [na 5ks]


  • 100g řeckého jogurtu

  • 20g kokosu

  • 10g pohankové mouky

  • 1 vajíčko

  • 15g proteinu


+ jahody nahoru

POSTUP:


Do misky si dáme mletý kokos a pohankovou mouku. Pokud nemáte pohankovou, klidně použijte jinou, nebo třeba mleté vločky. Přidáme vajíčko a zamícháme. Nakonec vmícháme protein. Já jsem dala vanilkový a perfektně to ladilo! Pokud nemáte protein, přidejte nějaké sladidlo. Znovu pečlivě zamícháme. Plech si vyložíme pečícím papírem a lžící na něj děláme kolečka. Na každé kolečko dáme nakrájené jahody, nebo jiné ovoce. Takto připravené dáme do trouby na 170°C. a pečeme asi 15 minut.


TIP: Pokud chcete variantu ještě s nižším obsahem sacharidů, nahraďte všechnu mouku kokosem.


TIP II. : Koláčky můžete polít čokoládou nebo oříškovým máslem.

TO JE NAPROSTÁ DOKONALOST! Miluju kokos, miluju jahody a tohle spojení? Bože mňam! Vůbec nechápu, jak mě takhle jednoduchý recept mohl napadnout až teď. Zítřejší svačina se nejspíše zítřka nedožije, ale to nevadí, protože tenhle jednoduchý recept zvládnu udělat v noci znovu. Obzvláště když mám teď dokonalé domácí jahůdky! Koláčků bylo původně pět, ale musela jsem hned ochutnat.. (a pak znovu.. a ještě jednou..) takže jsem musela vyfotit rychle aspoň ty 4. :D

DOBROU CHUŤ!


Vaše B.


#simplyfood #fitfood #healthy #dnesjem #kolacky #coconut #malahavlu562 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše