Nadýchaný banánový koláček

Tohle je u mě vážně celkem nečekaný recept. Já totiž nemám ráda banány - ale když už na ně jednou za půl roku dostanu chuť, fakt to musí stát za to! No a to tenhle dokonalý koláč fakt splnil! Žádný přidaný cukr, dokonale vláčný.. prostě svačina jak má být!
INGREDIENCE:


  • půlka banánu

  • 40g mletých ovesných vloček

  • 1 vajíčko

  • 20g banánového proteinu

  • špetka prášku do pečiva

  • 15g kešu másla


+ jogurt, druhá půlka banánu, oříškové máslo na zdobení

POSTUP:


Půlku banánu si rozmačkáme v misce vidličkou. Přidáme vajíčko. Následně přidáme vločky a protein. Ideální je banánový, ale pokud nemáte, dejte třeba vanilkový. Pečlivě zamícháme. Nakonec přidáme špetku prášku do pečiva a 15g kešu másla, nebo jiného oříškového, které máte zrovna po ruce. Pečlivě promícháme a přelijeme do formy vyložené pečícím papírem. Pečeme ve vyhřáté troubě na 180°C asi 20 minut.Po upečení koláček necháme lehce vychladnout, potřeme bílým jogurtem, dozdobíme nakrájeným banánem a ozdobíme oříškovým máslem nebo třeba rozpuštěnou čokoládou. Podáváme!


Koláček, který spolehlivě zažene vaše touhy po sladkém, i pořádný hlad! Koláč fakt dokonale voní po banánu a je tak krásně nadýchaný. Kešu mu dodají úplně zvláštní příchuť.. zkrátka, to musíte ochutnat!

P.s.: Tohle skvělé kešu máslo můžete koupit na webu www.lifelike.cz a po zadání kódu BARUHAVLOVA7 dokonce s příjemnou slevou! Sleva platí na celý sortiment.


Dobrou chuť!


Vaše B.


#fitfood #banany #bananacake #malahavlu #lifelike
448 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše