Raffaello kuličky

Pár ingrediencí, deset minut práce, nádherný vzhled a skvělá chuť. O čem že je tu řeč? O naprosto jednoduchých raffaello kuličkách, které zvládne úplně každý, a to za minimum času a s nulovou námahou. Tento recept si zamilujete a určitě jej budete moci použít i při jiných příležitostech, než jen jako vánoční cukroví. Je to totiž dobrota, kterou zapůsobíte na kdejakou návštěvu a vzhledem k rychlosti přípravy, je to fakt skvělá volba! Dost povídání a vrhneme se na recept.

INGREDIENCE:

[Asi na 15 ks]+ mandle dovnitř a kokos na obalení

POSTUP: 


Do mixéru dáme kokos, mandle a trochu mléka. Necháme zpracovat "těstíčko". Pozor, aby nebylo příliš tekuté - spíše jen nechat "rozdrolit". Mléka raději méně než více a v případě nutnosti dolévat. Na závěr přidáme vanilkový protein (nebo trochu sladidla a vanilkový pudink). Pečlivě promícháme. Z těsta tvoříme pomocí navlhčených rukou. kuličky. Do středu zamáčkneme mandli. V posledním kroku pak už kuličky jen obalíme v kokosu. Necháme zatuhnout v ledničce. Skladujeme v chladu!
P.s. Jsou vážně hříšně dobré! Zaručeně vám jedna dávka stačit nebude a budete je dělat několikrát.. Tento rychlý recept můžete využít nejen jako vánoční cukroví, ale také jako pohoštění pro nečekané návštěvy, na silvestrovskou tabuli nebo na různé oslavy.


Dobrou chuť!


Vaše B.


#fitfood #vanoce #raffaello #malahavlu1,332 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše