Vanilkové rohlíčky zn. odlehčeně!

Aktualizováno: 1. pro 2019

A je tu druhý vánoční recept - tentokrát na jedno z nejoblíbenějších a nejvoňavějších cukrovíček - vanilkové rohlíčky. Asi neznám nikoho, kdo by je neměl rád, vy ano? A co si takhle zkusit udělat odlehčenější verzi? Vůně vanilky, pečených oříšků.. No, další slova asi netřeba, tak pojďme rovnou na recept!
INGREDIENCE: [Asi na 30 rohlíčků]POSTUP:


Nejprve si nameleme oříšky. Ty následně smícháme s moukou a odměrkou proteinu, teď není zbytu, musí být vanilkový. Dále přidáme všechny tekuté ingredience a rozpuštěný kokosový olej. Na závěr do těsta přidáme ještě trochu nastrouhané citronové kůry. Všechno smícháme a plníme formičky na rohlíčky, nebo tvarujeme válečky v ruce. Pečeme asi 10 minut na 170°C.OBALENÍ:

Vanilkový protein (nebo cukr) na obalení. Ještě teplé rohlíčky obalíme v proteinu, moučkovém cukru nebo směsi zmíněného. Rohlíčky uložíme do krabice a dáme do chladu. 

Tenhle recept vás 100% dostane! Samé dobré a zdravé ingredience, jednoduchý recept, rychlá příprava, nádherná vůně a chuť? Nepoznáte rozdíl od klasiky! Ale ušetříte nějaké kalorie a přitom si zaručeně pochutnáte na zdravější variantě této oblíbené vanoční dobroty.


Nezapomeňte mě označit na fotce, až budete rohlíčky zkoušet péct! Těším se na Vaše výtvory!


Dobrou chuť!


Vaše B.


#vanoce #cukrovi #rohlicky #vanilkoverohlicky #malahavlu

470 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše