©2020 created by malahavlu , Česko

NABÍDKA SLUŽEB

- Stravovací plány dělám na základě dotazníku (základní informace, míry, alergie, snažím se brát v potaz i chuťové preference, pohybová aktivita) - ten vyhodnotím a udělám podle něj jídelníček přesně na míru klienta a v souladu s jeho cílem - nabrat, shodit, či se naučit základy zdravého stravovávní. 

 

- Upozorňuji, že nedělám jídelníčky  bez masa a bez mléčných výrobků. Pouze ve výjimečných případech.

- Snažím se o komplexnější přístup, takže obdržíte nejen příkladový jídelníček s ohledem na to, jakou variantu si vyberete, ale především spoustu užitečných rad, doporučení a informací, abyste byli sami schopni najít svou ideální cestu za vysněným tělem a spokojeností.

 

- Jídelníček je rozpočítaný na kalorie a je potřeba při něm potraviny vážit, alespoň z počátku.

Nenutím klienty jíst podle "jednoho mustru", ale chci jim jen ukázat, jak na to, aby si později dokázali sami skládat jídla podle svých aktuálních chutí a nálad.

- K jídelníčku získáte i pár receptů, odpovědi na nejčastější dotazy a malý návod, které potraviny do jídelníčku zařadit, které raději vynehat, a jak počítat kalorie.

- V rámci jídelníčku věnuji samozřejmě i trochu prostoru pro pohyb, ale rozhodně není možné jej brát jako profesionální tréninkový plán, jde spíše o obecná doporučení.

Nadpis 2

JÍDELNÍČEK BASIC 

Sedmidenní stravovací plán

Rozpis kalorií do čtyř - pěti jídel denně, seznam vhodných a nevhodných potravin, odpověď na časté otázky ohledně stravování, suplementační doporučení, pohybová aktivita, návod k přechodu k jídelníčku a jak si tvořit vlastní kombinace. 

8 týdenní spolupráce, možnost konzultací přes whats-up.

Nadpis 2

JÍDELNÍČEK COMFORT

Desetidenní stravovací plán
Rozpis kalorií do čtyř - pěti jídel denně, seznam vhodných a nevhodných potravin, odpověď na časté otázky ohledně stravování, suplementační doporučení, pohybová aktivita, návod k přechodu k jídelníčku a jak si tvořit vlastní kombinace

8mi týdenní spolupráce, možnost konzultací přes whats-up.

500 Kč

JÍDELNÍČEK BEZ LEPKU

Sedmidenní stravovací plán pro bezlepkovou dietu

Rozpis kalorií do 4-5 jídel denně, doporučené potraviny, odpověď na nejčastější otázky ohledně stravování, suplementační doporučení, pohybová aktivita, návod, jak zařadit jídelníček do běžného režimu.

8 týdenní spolupráce, možnost konzultací přes whats-up.

500 Kč

KOREKTURA STÁVAJÍCÍHO JÍDELNÍČKU 

Konzultace a opravy stávajícího jídelníčku klienta.

Nadpis 2

DODATEČNÉ ÚPRAVY VE VYTVOŘENÉM PLÁNU 

Úprava mnou vytvořeného plánu.

1 200 Kč

300 - 500 Kč

1 090 Kč

790 Kč

200 - 700 Kč

Po vytvoření stravovacího plánu jsem vám samozřejmě k dispozici na zodpovězení veškerých dotazů.

V případě zájmu o stravovací plán se na mě neváhejte obrátit, velice ráda i vám pomohu najít tu správnou cestu za vysněným tělem a spokojeností. 

V případě zájmu mě kontaktujte na e- mailu                                 havlovab.fit@seznam.cz 

Nebo využijte webový formulář, kliknutím na políčko.

Těším se na spolupráci! 

Reference klientů

Kristýna Vinopalová

Jídelníček mám zhruba od začátku roku 2018

a jsem s ním moc spokojená. Jsou v něm vypočítaná makra, jídla zařazena podle chutí (na základě dotazníku), všechno je v něm hezky vysvětlené a obsahuje i recepty.


Co je pro mě ale nejlepší, je skvělá komunikace - ať jsem se zeptala kdykoliv a na cokoliv, Bára mi na všechno velmi rychle a ochotně odpověděla.
Můžu jenom doporučit :)

Petra Mičulková

Jsem opravdu ráda, že jsem nakonec kontaktovala právě Barču, aby mi s jídelníčkem pomohla. Její přístup je vás totiž vede k samostatnosti. Jídelníček je jen ukázka toho, jakým způsobem by měla vaše jídla vypadat a dál je už vše na vás. Barča je úžasný člověk, vyhověla všem mým požadavkům, odpověděla na všechny dotazy, a tím mě přivedla na tu správnou cestu. Opravdu obdivuji, jak moc jí na každém z nás záleží. Takže pokud si nevíte rady, opravdu neváhejte se na Barču obrátit, je skvělá ♥

Lucie Novotná

Baru mi hrozně změnila život! Jsem neskutečně vděčná za to, že jsem našla odvahu se na ni obrátit. Jídelníček je krásně a přehledně zpracovaný. Vyšla vstříct všem mým požadavkům a přáním. Vždycky mi ochotně poradila, co mám dělat, když jsem řešila nějakou nezvyklou situaci.A co víc.. konečně jsem zhubla!  Za půl roku na jídelníčku mám dole úžasných 8 kilo, hromadu centimetrů po těle a cítím se naprosto úžasně. 

Pokud váháte, Baru je ten správný člověk! 

Proměny klientů 

1/5