Spolupráce

Reklama je něco, co nás často ovlivňuje více, než si možná sami připouštíme. Je to dáno tím, že jsme reklamou obklopeni i ve chvílích, kdy si to možná neuvědomujeme. Trendy v marketingu se neustále posouvají, a díky tomu se reklama dostává i do míst, kde dříve nebyla nebo bychom jí tam nečekali. 

 

Zajímá vás, se kterými společnostmi či produkty spolupracuji já? 

Nejsem typ člověka, který chce spolupracovat jen proto, aby měl něco zadarmo, nebo byl vidět. To, s kým budu spolupracovat a propagovat jeho výrobky či služby, si pečlivě vybírám. Zakládám si na tom, abych mohla o svém partnerovi říct, že se skutečně ztotožňuji s filozofií jejich výrobků či firemní politikou.

Ráda doporučuji druhým věci, o kterých jsem přesvědčená, že fungují a mám s nimi osobní zkušenost. 

kulturistika.com

Mnoho z vás jistě ví, že spolupracuji i s webovým portáelm kulturistika.com, kde působím již několikátým rokem jako redaktor. Kulturistika.com je pro mě další nezbytně cennou zkušeností, protože zde mohu prostřednictvím více či méně odborných článků předávat lidem své poznatky a znosti z oblasti fitness, zdravé výživy a zdravého životního stylu obecně.

www. kulturistika.com

logo-krabice_upraveno.jpg

Prom-in

Pro značku PROM-IN pracuji již od roku 2014, byla jsem u celé její transformace do dnešní podoby a práce pro společnost mi dala hodně zkušeností, vlastně všechny profesní. Této zkušenosti si opravdu vážím a PROM-IN je pro mě srdcová záležitost. Zároveň takéveškerá moje suplementace je právě z dílny PROM-IN. Za kvalitu výrobků bych dala ruku do ohně. :)

www.prom-in.cz

 Na e-shopu můžete také využít můj slevový kód 
"BARA" :)  

Brezen_2019_206L_1024x1024.jpg

DALŠÍ SPOLUPRÁCE

Tropikalia

Mističky z kokosových ořechů byly láska na první pohled. Nejen že jsou stylovými doplňky do kuchyně, ale navíc jejich koupí uděláte dobrý skutek a s každou objednávkou přispějete k obnově ekosystému  a to tak, že každá objednávka = jeden zasazený stromeček.

Abyste ze spolupráce měli stejnou radost i vy, můžete na e-shopu využívat kód "BARUHAVLOVA10" a pořídit si produkty s drobnou slevou. 

www.tropikalia.cz